هواساز ایرواشر نساجی چیست و چه کاربردی دارد؟

مقالات پربازدید

هواساز ایرواشر نساجی چیست و چه کاربردی دارد؟

یکی از انواع هواسازهای مورد استفاده در سالن های بزرگ و کوچک در صنعت نساجی دستگاه هواساز ایرواشر می باشد. این دستگاه در سال های گذشته از کشورهای مختلفی به ایران وارد می شد اما امروزه تولید آن در ایران رواج یافته و مجموعه اصفهان هواساز مفتخر به تولید داخلی دستگاه های هواساز ایرواشر سالن های نساجی می باشد. هواساز ایرواشر نساجی یکی از محصولاتی است که وجود آن برای افزایش راندمان و کیفیت محصولات تولیدی هر سالن نساجی ضروری است و برای این که بتوان راندمان تولید را افزایش داد باید از تجهیزات و تمامی پتانسیل های موجود مانند دستگاه ها و ماشین آلات به روز استفاده کرد به عنوان مثال هواساز ایرواشر مخصوص سالن های نساجی یکی از مواردی است که استفاده آن ها در سالن های نساجی امری ضروری و اجتناب ناپذیر می باشد. امروزه این هواساز به عنوان یکی از دستگاه های کلیدی در صنعت نساجی روز دنیا استفاده می شود و برهمین اساس، تولیدات با کیفیت جهانی به بازارهای صادراتی ورود می کنند. در واقع صنعت نساجی یکی از مشاغلی است که در بسیاری از کشورهای دنیا در زمره مشاغل سخت قرار می گیرد و کنترل دما و رطوبت و هم چنین تامین و گردش صحیح هوا و فیلتراسیون آن از جمله پایه ترین و مهم ترین مسائل در سیستم تهویه صنایع نساجی و تهویه در ریسندگی است، و با دستگاه های هواساز ایرواشر نساجی ساخت اصفهان هواساز می توان این نیازها را در یک سالن نساجی برطرف نمود.

کارکرد دستگاه هواساز ایرواشر سالن نساجی چیست؟

هواساز ایرواشر نساجی در فرآیند تولیدی بر روی موارد مختلف تاثیر فراوان دارد. همواره در سالن نساجی عیب هایی در فرآیند تولید مطرح می شوند که این عیب ها ریشه هایی در نحوه تولید و امکانات سالن دارند. این دستگاه وسیله ای است که می تواند بخشی از عیوب را در یک خط تولید کاهش داده و تا حد امکان به صفر رساند. برای مثال در یک سالن نساجی عیوب ناشی از الیاف بکار رفته، عیوب عملیاتی اجرایی بر روی محصولات و عیوب ناشی از عملیات تهویه از مهم ترین و شایع ترین عیوب در این صنعت می باشد. در واقع ریشه تمامی این عیوب به دستگاه های تهویه برمی گردد و اگر تهویه مناسب در سالن وجود داشته باشد این مشکلات تا حد قابل توجهی کاهش می یابد و نتیجه آن راندمان بالای تولید و کیفیت محصولات است. هواساز ایرواشر نساجی وظیفه تامین دما و رطوبت سالن را بر عهده دارد. مشکل دمایی در سالن نساجی اولین و بیشترین تاثیران را بر پارگی نخ دارد، پارگی نخ باعث توقف خط تولید شده و از میزان تولید کاسته می شود.
هواساز ایرواشر نساجی مدل EHS100000ساخت اصفهان هواساز

مزایای استفاده از هواساز ایرواشر در سالن های نساجی

از مزیت های این دستگاه می توان به کاهش مدت زمان خط تولید و در نتیجه افزایش راندمان اشاره کرد. هم چنین امکان تخلیه الکترواستاتیکی خطرناک به دلیل تامین رطوبت با استفاده از هواساز ایرواشر نساجی کاملا محافظت می شود. از دیگر مزیت های این دستگاه می توان به ایجاد محیط سالم و تامین هوای مطبوع برای پرسنل سالن اشاره کرد.
این دستگاه دما و رطوبت سالن را درتمامی فصول در حد مطلوب نگه می دارد و از طرفی می توان هوای تازه و یا هوای گرفته از سالن را فیلتر و با تصفیه کردن مجدد آن را به داخل سالن برگرداند.

هواساز ایرواشر سالن نساجی اصفهان هواساز

مناسب ترین رطوبت در تهویه صنعت نساجی در تولید منسوجات نخی و کتان به دلیل شکننده بودن در حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد باید باشد که این میزان رطوبت باید در تمامی مراحل از ترکیب مواد، حلاجی و…  تا مرحله آخر که ریسندگی و بافندگی می باشد تامین شود تا محصولات منعطف شده و و از پارگی نخ جلوگیری گردد. در مورد نخ های پشمی رطوبت کمتری نسبت به منسوجات نخ وکتان مورد نیاز می باشد و این میزان رطوبت در حدود ۶۰ درصد می باشد. ناگفته نماند که در ابریشم مصنوعی میزان رطوبت بالاتر از ۸۰ درصد مورد نیاز می باشد.

این شرکت تولیدی توانسته بهترین دستگاه هواساز نساجی را طبق محاسبات فنی زیر نظر کارشناسان و با استفاده از با کیفیت ترین متریال در ایران تولید کند. دستگاه هواساز ایرواشر نساجی اصفهان هواساز محصولی است که با وجود کارایی بالا مصرف انرژی کم و قیمت بسیار مناسبی دارد و می تواند تمامی نیازهای تهویه، دما و رطوبت سالن نساجی را تامین کند.

هواساز ایرواشر سالن نساجی اصفهان هواساز محصولی است که این شرکت توانسته آن را با استانداردها و توانایی های روز طراحی کند و برای تولید این دستگاه مدت ها مطالعات میدانی انجام داده و توانسته آن را با استانداردهایی که گاها در جهان منحصر بفرد هستند، تولید کند. و به همین دلیل دستگاه هواساز ایرواشر نساجی اصفهان هواساز توانسته علاوه بر بازارهای داخلی، بازارهای جهانی را هدف بگیرد و در زمینه رسیدن به این هدف تا به امروز موفق بوده است.

مجموعه تخصصی اصفهان هواساز توانسته با بازدیدهای مستمر از نمایشگاه های بین المللی معتبر به طراحی این دستگاه پرداخته و امروزه در زمینه ساخت، نصب و راه اندازی این دستگاه در سالن های بزرگ پیشگام می باشد. در این مجموعه کارشناسان و پرسنل خبره توانسته اند با استفاده از بهترین و به روزترین شیوه های ساخت، نصب و راه اندازی این دستگاه را انجام دهند.

ساخت و ارسال هواساز ایرواشر مخصوص نساجی دوجداره

هواساز ایرواشر نساجی اصفهان هواساز

هواساز ایرواشر نساجی ساخت اصفهان هواساز به دو صورت مرکزی و نیمه مرکزی طراحی و ساخت می شود که در روش مرکزی برای سالن هایی که پراکندگی پرز در آن ها زیاد می باشد مورد استفاده قرار می گیرد. این روش با استفاده از فن مکنده نصب شده در قسمت کف و جمع آوری پرزها انجام می شود و در روش نیمه مرکزی برای سالن های نسبتا تمیز کاربرد دارد و در آن از فن مکنده استفاده نمی شود. قسمت دوم هواساز های ایرواشر نساجی مجهز به فن و قسمت ایرواشر می باشد که در قسمت ایرواشر با قرار دادن نازل های اسپری کننده آب میزان رطوبت بالا رفته و هوای خنک و دارای رطوبت به سالن دمیده می شود. مجموع این دستگاه با استفاده از متریال درجه یک طراحی و ساخت می شود. جهت مطالعه دقیق در مورد این دستگاه به لینک هواساز ایرواشر سالن های نساجی مراجعه شود. در این مجموعه دستگاه هواساز ایرواشر نساجی به صورت مستقیم از مجموعه تولیدی به دست متقاضی رسیده می شود. توصیه می شود برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مجموعه جهت دریافت مشاوره و راهنمایی تماس گرفته شود.
× پشتیبانی آنلاین
۰۳۱-۳۳۷۶۴۷۱۹